Bezpieczeństwo i wygoda

Kompromis, który udało nam się osiągnąć, dzięki odpowiedniej odległości od centrum miasta sprawia, że gwarantujemy zarówno bezpieczeństwo prywatnego osiedla, jak i wygodę, którą niesie za sobą miasto.

Przestrzeń dla całej rodziny

Ogromna powierzchnia i odpowiedni podział pokoi pozwoli Ci na to, żeby zapewnić każdemu aktualnemu (i przyszłemu) członkowi rodziny odpowiednie warunki do życia.

Bliskość natury w cenie

Mowa tu nie tylko o pięknej okolicy, ale także o własnym, prywatnym ogrodzie, w którym każdy może spełnić swoje marzenia, tworząc mini-sad lub miejsce do relaksu.

Korzystaj z miasta – z dala od jego wad

Dzięki starannie dobranej lokalizacji udało nam się stworzyć idealny kompromis między wygodą, płynącą z miasta i spokojem, którego już w mieście nie doświadczymy. Jeżeli chcesz odpocząć od zgiełku dużego miasta i mieć pewność, że Twoi bliscy są bezpieczni – nasza oferta jest dla Ciebie idealna!

Oczywiście Twoje życie nie musi ograniczać się jedynie do okolicy domu. W mniej niż 15 minut możesz bez żadnego problemu dojechać do samego centrum Lublina, a co za tym idzie – nadal wieść wielkomiejski styl życia.

Dla Ciebie

Fryzjer – 3 minuty
Restauracje – 5 minut
Siłownia – 3 minuty

Dla Dzieci

Żłobek – 3 minuty
Przedszkole – 2 minuty
Szkoła podstawowa – 4 minuty

Dla Was

Park – 5 minut
Plac zabaw – 2 minuty
Sala zabaw – 3 minuty

Blisko Lublina

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Zrealizuj marzenia całej rodziny!

Przeniesienie swojego życia do naszego domu dwurodzinnego to nie tylko uwolnienie się od wad miasta (przy jednoczesnym czerpaniu z niego tego, co najlepsze), ale także możliwość zrealizowania marzeń każdego członka rodziny!

Dzięki ogromnej powierzchni domu możesz zapewnić zarówno sobie, jak i swoim bliskim możliwość rozwoju w komfortowych warunkach. To, w jaki sposób zagospodarujesz 8 pokoi, zależy jedynie od tego, czego Ty i Twoja rodzina pragniecie!

Mając swoje własne, prywatne miejsce, każdy może: realizować swoje pasje, w spokoju poświęcić się nauce, spędzić czas ze znajomymi lub po prostu odpocząć.

Wirtualny spacer

Profesjonalna realizacja

Współpracujemy tylko z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Dzięki temu jesteśmy pewni, że Twój nowy dom będzie nie tylko dobrze wyglądał, ale również będzie pozbawiony jakichkolwiek niedociągnięć.

Najwyższa jakość

Camino Domy, to nie tylko zapewnienie ładnych domów. To tworzenie przestrzeni, które staną się Twoim domem! Dlatego używamy tylko materiałów najwyższej jakości. Wszystko po to, żeby zapewnić Ci dożywotni komfort i bezpieczeństwo.

Oszczędna inwestycja

Każdy z naszych domów ma wysoką termoizolacyjność oraz energooszczędne systemy, które na pewno pozwolą Ci zaoszczędzić spore sumy na przestrzeni najbliższych lat.

Camino Domy – Blisko Ludzi. Blisko Lublina.

Jako firma, oferujemy domy w Lublinie i jego okolicach. Jako ludzie, dbamy o to, aby nasi klienci mogli spełnić swoje marzenia o spokojnym życiu w luksusowych warunkach. Dlatego decydujemy się na budowanie jedynie takich domów, które wiemy, że mogą zapewnić naszym klientom pełnie zadowolenia.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania odnośnie naszej oferty, warunków współpracy i wszystkiego, co może Cię interesować!

Skontaktuj się z nami i zobacz swój wymarzony dom na własne oczy!

9 + 9 =

Camino Józef Sławomir Orzeł

NIP 713 193 72 54

Telefon – 691 83 93 83